Особливості прийому

Особливості прийому до Інституту інноваційної та післядипломної освіти

Зарахування здійснюється за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (тестування) якості освіти з наступних предметів:

- на “Соціальну допомогу”: українська мова та література, історія України, географія або іноземна мова (за вибором абітурієнта);

- на “Фінанси та кредит” і “Економічна кібернетика”: українська мова та література, математика, історія України або географія (за вибором абітурієнта);

Вступники подають особисто:

• Заяву, в якій вказують напрям підготовки (спеціальність), форму навчання, а також за рахунок яких коштів бажають навчатись (за державним замовленням, за рахунок коштів юридичних/фізичних осіб).
  • Документ державного зразка про здобуту освіту (документ про освітньо-кваліфікаційний рівень або документ про базову загальну середню освіту) і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або його завірені копії.
  • Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти поточного року (оригінал або завірену копію) при вступі на ОКР "бакалавр".
  • Медичну довідку ( форма 086-О ) або нотаріально завірену копію.
  • Шість фотокарток розміром 3 х 4 см.
  • Витяг з трудової книжки (за наявністю).
  • Паспорт або свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта (пред'являють особисто).
  • Військовий квиток або посвідчення про приписку до призовної дільниці (пред'являють особисто).
  • Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пред'являють оригінали посвідчень та довідки, що підтверджують їх статус, які видані відповідними управліннями обласних держадміністрацій.
  • Документи, що дають право на пільги (пред'являють особисто).

Диплом державного зразка та висока фахова підготовка дає можливість працювати у сфері державного управління, у приватних структурах та за кордоном.

Ліцензований обсяг: соціальна робота – 50 місць, фінанси та кредит – 55 місць, економічна кібернетика – 30 місць.

Адреса: м.Одеса, Французький бульвар 24\26.

Тел.: (0482) 68-78-53, (0482) 37-47-64, (048) 734-01-27.