Наказ ректора про створення ІІПО

12.04.1995 р. м. Одеса № 11-02

Про реорганізацію факультету

підвищення кваліфікації ОДУ в

Згідно із загальною концепцією розвитку освіти в Україні, потребами удосконалення системи безперервної освіти, а також у відповідності з наданням Одеському університету ліцензії на здійснення діяльності по підвищенню кваліфікації та перепідготовку кадрів /Рішення міжгалузевої акредитаційної комісії від 15.09.94 року та наказу Міністерства освіти України від 3.10.94 р. за № 278/ Вчена Рада Одеського державного університету ухвалила рішення про реорганізацію факультету підвищення кваліфікації викладачів вищих навчальних закладів І, ІІ рівня акредитації в Інститут післядипломної освіти. Створення даного інституту відкриває можливість здійснювати не тільки підвищення кваліфікації, а й перепідготовку кадрів, надання другої освіти, а також здійснювати різноманітні види діяльності, пов'язані з наданням знань населенню.

В зв’язку з означеним

НАКАЗУЮ:

1. З 1 квітня 1995 р. реорганізувати факультет підвищення кваліфікації викладачів вищих навчальних закладів І, ІІ рівня акредитації в Інститут післядипломної освіти при ОДУ.

2. Директором інституту призначити професора кафедри політології ОДУ ДМИТРІЄВУ С.І.

3. Директору ІПО до 1.05.95 року розробити Положення, структуру інституту…

Підстава: Рапорт професора Дмитрієвої С.І. з резолюцією проректора Панькова А.І., Рішення Вченої Ради університету /Протокол № 5 від 31.01.95р./

Ректор: ЗЕЛІНСЬКИЙ І.П.