Коледж підприємництва та соціальної роботи

Наказ міністра освіти про створення Коледжу підприємництва та соціальної роботи

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.06.1998 р. м. Київ № 224 Про створення Коледжу підприємництва та соціальної роботи Одеського державного університету імені І.І. Мечникова Відповідно до «Положення про державний вищий заклад освіти», затвердженого постановою КМУ № 1074 від 5 вересня 1996 р., і , враховуючи, що коледж працює з 1996р. за наказом ректора Одеського державного університету іменіІ.І. Мечникова

НАКАЗУЮ:

1. Створити Коледж підприємництва та соціальної роботи Одеського державного університету імені І.І. Мечникова в межах асигнувань виділених університету на поточний рік, і відповідно до його ліцензованого обсягу.

2. Ректору Одеського державного університету імені І.І. Мечникова /В.А.Сминтина/:

2.1. Розробити і до 1 вересня 1998 р. затвердити Положення про Коледж підприємництва та соціальної роботи Одеського державного університету імені І.І. Мечникова.

Міністр М.З. ЗГУРОВСЬКИЙ