Коледж підприємництва та соціальної роботи

Наказ ректора про створення Коледжу підприємництва та соціальної роботи

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І.І. МЕЧНИКОВА НАКАЗ

20.12.1996 р. м. Одеса № 1610-18 Про створення Коледжу підпри- ємництва та соціальної роботи З метою впровадження ступеневої підготовки фахівців в Одеському держуніверситеті імені І.І. Мечникова на підставі Положення «Про вищий навчальний заклад» та «Про навчальний та навчально-науково-виробничий комплекси»

НАКАЗУЮ:

1. Створити Коледж підприємництва та соціальної роботи з відділеннями м. Южний, м. Іллічівськ, та м. Білгород-Дністровський Одеської області.

2. Затвердити Положення про Коледж підприємництва та соціальної роботи /додаток 1/.

3. Директором Коледжу призначити з 1.10.96 р. доцента Інституту соціальних наук Ерьоменко О.Х. Ректор ОДУ СМИНТИНА В.А.